O nas

Sklep internetowy z zabawkami Bravo

Bravo to sklep internetowy z mnóstwem świetnych zabawek dla dzieci w każdym wieku. Wszystkie zabawki posiadają certyfikaty CE.

Specjalizujemy się w sprzedaży hurtowej głównie zabawek. Oferta skierowana jest głównie do klientów hurtowych, ale także do klientów indywidualnych. W naszym sklepie z zabawkami znaleźć można między innymi: drony, samochodziki, lalki, klocki, koparki, zabawki edukacyjne, kolejki samochodowe.

Misją naszej firmy jest rozumienie szans i potrzeb klientów oraz oferowanie lepszych, bardziej korzystnych cenowo od konkurencyjnych produktów, poprzez dostarczanie atrakcyjnych towarów; wykorzystywanie wspólnego doświadczenia i wiedzy, aby udoskonalać otaczający świat, poprzez innowację, pracę w zespole i zaufanie.

Naszą wartość stanowią przede wszystkim klienci. Bardzo ważną rzeczą dla nas jest ich satysfakcja. Swoim klientom dajemy wysoką wartość poprzez jakość i niezawodność. Rozwijamy się i tworzymy swoją przyszłość poprzez zaspokojenie potrzeb jej klientów w sposób lepszy niż czynią to konkurenci.

 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email agrzesiek16@gazeta.pl  lub telefonicznie pod numerem 537055806.

 

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu
Renata Ambur

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony